Z wizytą u masażysty

3 Views Comment Off

Z wizytą u masażysty

Jak to mawiają tonący brzytwy się chwyta. Mimo kilku dni odpoczynku od aktywności fizycznej moje ścięgno coraz bardziej mi dokuczało. Udałem się więc do specjalisty do spraw beznadziejnych – masażysty. Tego masażu nie da się porównać do czegokolwiek innego w moim życiu. Ból jaki temu towarzyszy jest potworny, ale muszę przyznać, że te tortury bywają bardzo skuteczne. Kilkukrotnie wyciągnął mnie z różnych chorób i dolegliwości.

massage-table

Źródło: http://www.massagetableoutlet.com

Masażysta stwierdził, że przez przykładanie lodu mam zablokowane mięśnie wokół kostki oraz łydkę. To zaś napięcie uniemożliwia rozluźnienie ścięgna oraz jego gojenie. Oczywiście po chwili brutalnie zabrał się za ich rozmasowywanie korzystając z kolczastych gadżetów. Ból był potworny. Po długich minutach męki wreszcie przestał. Muszę przyznać, że mięśnie rozluźniły się.

Potem zabrał się za ustawienie przeskakującej kostki. Na sam koniec za pomocą chińskiej bańki rozmasował mi plecy. Nie muszę mówić, że bolało? Żeby uzmysłowić jakie to uczucie pokażę Wam jego efekty.

UWAGA: nie dla osób o słabych nerwach.

po_masazu

Oczar

Na koniec dostałem maść o nazwie Oczar mającą mi pomóc w zagojeniu zapalenia ścięgna. Z ulotki można wyczytać:

Obecnie, badania naukowe potwierdziły właściwości Oczaru. Jest silnym środkiem o działaniu ściągającym, przeciwkrwotocznym, przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym.
Wskazania: Zapalenia żył, stłuczenia, obrzęki, opuchlizny, nadwerężenia i bóle mięśni, bóle reumatyczne stawów i kręgosłupa; skutecznie niweluje skutki ukąszeń owadów.

oczar

Sama maść jest dość rzadka i dzięki zawartości mentolu daje uczucie znieczulenia i grzania. Czy mi pomoże w zwalczeniu bólu? Zobaczymy za kilka dni. Udało mi się nawet natrafić na opinię potwierdzającą jego skuteczność w leczeniu ścięgna Achillesa.

Z wizytą u masażysty
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author

Archiwa