System Ultra Slim dla pięknej figury

7 Views Comment Off

Łatwe, proste i przyjemne odchudzanie jest potrzebą dziś wysoce oczywistą. Wygospodarowanie czasu na odpowiednią dawkę ćwiczeń oraz niskokaloryczne gotowanie z różnych przyczyn może okazać się nierealne. Co w takim przypadku ma zrobić kobieta odczuwająca przemożną potrzebę poprawy swej atrakcyjności?

Zdobycze współczesnej medycyny i fizjologii oferują możliwość łatwiejszego kontrolowania swojego ciała. Możliwość pozbawioną wielu niepotrzebnych wyrzeczeń. Preparatem o tak wszechstronnym działaniu jest system Ultra Slim, porównywalny także do możliwości oferowanych przez jagody acai.

Działanie preparatu

Wiele preparatów często okazuje się bezskutecznych w walce z otyłością. Spowodowane jest to ich wąskim ukierunkowaniem w stosunku do szeroko pojętych procesów fizjologicznych. W przeciwieństwie do nich, Ultra Slim działa wielokierunkowo zapewniając najwyższą efektywność. Jednocześnie wpływa na zwiększony metabolizm, szczególnie tłuszczy, z drugiej strony ograniczają łaknienie oraz wchłanianie tłuszczy z pożywienia.

Działanie termogeniczne uzyskiwane jest głównie dzięki takim składnikom jak ekstrakt z zielonej herbaty oraz ekstrakt z guarany. Zawierają one dwa silne termogeniki, epigalokatechiny (EGCG) pochodzące z zielonej herbaty oraz kofeinę, także pochodzącą z guarany, które w znacznym stopniu przyśpieszają spalanie tłuszczy. Ich działanie polega na zwiększeniu poziomu cAMP, przekaźnika inicjującego bardzo intensywne spalanie tkanki tłuszczowej, także zapasowej, z rozproszeniem energii cieplnej, oraz stymulującego syntezę białek, dzięki czemu budowana jest masa mięśniowa.

Innym ważnym spalaczem tłuszczy jest piperyna, substancja odpowiedzialna za pobudzenie przewodu pokarmowego do wydzielanie większych ilości soków trawiennych, co znacznie przyśpiesza trawienie pokarmów.
Nie do przecenienia jest tu rola synefryny zawartej w ekstrakcie z gorzkiej pomarańczy, która aktywuje rozpad, czyli lipolizę tłuszczów, dzięki czemu wszelkie spalacze będą miały zapewniony łatwiejszy dostęp do niechcianej tkanki.

Ważną informacją dla osób przebywających na diecie odchudzającej jest obecność w preparacie substancji wspomagających oczyszczanie organizmu z nagromadzonych toksyn. Jest to o tyle ważne, iż wiele z tych toksyn kumuluje się właśnie w tkance tłuszczowej, której uruchomienie wywołuje przedostawanie się toksyn do krwioobiegu. Za to działanie detoksykacyjne odpowiedzialne są wspólnie takie składniki jak ekstrakt z guarany oraz ekstrakt z gorzkiej pomarańczy.

Zmniejszenie łaknienia jest podstawą działania Ultra Slim, bez którego odbudowa tkanki tłuszczowej przebiegałaby szybciej niż jej spalanie (tzw. efekt jojo). Za to działanie odpowiedzialny jest ekstrakt z zielonej herbaty oraz gorzkiej pomarańczy.

Możliwości oferowane przez Ultra Slim

Wiele osób zapewne zastanawia się nad skutecznością preparatu. Według statystyk jest on wyżej oceniany niż inne preparaty w grupie preparatów odchudzających. Umożliwia utratę nawet 12 kg wagi w ciągu miesiąca, jeśli jego stosowanie zostanie połączone z odpowiednią dietą i ćwiczeniami fizycznymi. Jednak podczas stosowania preparatu przy braku zwiększonej aktywności fizycznej, uzyskiwane efekty były nadal dużo większe od grupy kontrolnej.

System Ultra Slim dla pięknej figury
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author

Archiwa